    • Mishimoto Stainless Steel V-Band Clamp 1.75in. (44.45mm) - MMCLAMP-VS-175
  • TUNING
    • All TUNING
    • Remote Tuning
    • Tuning Products and Handhelds
    • In-House Dyno Tuning
  • MOPAR
    • All MOPAR
    • Hellcat Powered Vehicles
      • All Hellcat Powered Vehicles
      • Hellcat / Demon / Redeye
      • Durango Hellcat
      • RAM TRX
      • Trackhawk
    • 5.7L / 6.1L / 6.4L Equipped Vehicles
      • All 5.7L / 6.1L / 6.4L Equipped Vehicles
      • Charger
      • Challenger
      • Magnum
      • 300
      • Durango
      • Grand Cherokee
      • Ram 1500
      • Wrangler
  • Billet Evolution Products
    • All Billet Evolution Products
    • Billet Automotive Products
      • All Billet Automotive Products
      • Modern Mopar
      • B.Evo Induction Solutions - Intake Systems
    • Billet Goodies
  • Apparel and Accessories
  • Shop by Brand
  • Vibrant
  • BikeMaster
  • Wilwood
  • aFe
  • Method Wheels
  • Radium Engineering
  • NRG
  • Mishimoto
  • Supertech
  • K&N Engineering
  • View all Brands
  • Photo - Primary
  • User 9
  • User 9
  • Photo - Primary User 9 User 9 User 9
    Mishimoto
    Was:
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    MISMMCLAMP-VS-175
    UPC:
    Availability:
    Regularly stocked product
    MPN:
    MMCLAMP-VS-175
    Adding to cart… category.add_cart_announcement
    Save to Wishlist
    • Create New Wish List
    • Facebook
    • Email
    • Print
    • Overview
    • Reviews
    Product Description
    Product Videos
    Custom Field
    MPN MMCLAMP-VS-175
    Product Reviews
    Write a Review
    Write a Review
    ×
    Photo - Primary
    ×
    • Recommended
    • Photo - Primary User 9
      Quick view
      Mishimoto Stainless Steel V-Band Clamp - 3in - MMCLAMP-VS-3
      Was:
      Add to Cart
    • Photo - Primary User 9
      Quick view
      Mishimoto Stainless Steel V-Band Clamp 1.5in. (38.1mm) - MMCLAMP-VS-15
      Add to Cart
    • Photo - Primary Photo - Primary
      Mishimoto Stainless Steel V-Band Clamp 2in. (50.8mm) - MMCLAMP-VS-2